loader image
مجید قربان نژاد ؛ طراح گرافیک | طراحی لارج فرمت
15195
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15195,qode-news-1.0.5,wp-schema-pro-1.2.0,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1200,qode_popup_menu_push_text_top,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,loftloader-pro-enabled
 
طراحی لوگو

طراحی لارج فرمت

این روزها بلیبوردها در هر جایی نصب می شوند و می توانند تاثیر بسیار قدرتمندی بر روی برند داشته باشند. از آنجایی که تبلیغات در فضای باز به یک حوزه رقابتی در میان افراد تبدیل شده است و تبلیغات دیجیتال و کمپین های دیجیتال مارکتینگ نیز یکی از رسانه های انتخابی برتر افراد است، باید بدانید چگونه می توانید تبلیغات خود را به مشتریان عرضه نمایید. آماده نمایش محصولات و خدمات خود هستید؟ کار خلاقانه ای انجام داده اید؟

حال سئوال اینجاست که علت این اتفاق را در کجا جستجو کنیم؟ جواب کاملا مشخص است زمان و دوره طراحی های مرسوم که اکثرا نمونه آن را دیده اید برای یک بیلبورد تبلیغاتی به سر رسیده است، بسیار شاهد این مورد بوده ام که مشتریان برندهای معروف، از ما می خواهد که طرحی که در مجله چاپ کرده اند را بر روی تابلو تبلیغاتی در اتوبان نیز منتشر کنند، در صورتی که این کار تنها به هدر دادن منابع مالی شرکت مذکور می باشد.

اگر طراحان و بخصوص صاحبان برندها و مشاغل این نکته را بدانند که طراحی آگهی تبلیغاتی، طراحی کاتالوگ یا طراحی پوستر تفاوت بسیاری با طراحی بیلبورد دارد و تخصص و تجربه خاص خود را می طلبد که در آینده به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

امروزه در اکثر کشورهای توسعه یافته دیگر برای تبلیغ یک محصول به دنبال طرح هایی می روند که به واقع برای چند ثانیه ذهن ما را تسخیر کنند و به بهترین شکل ممکن از این تکنیک استفاده می کنند، به این صورت که فواید محصول را با روشی کاملا غیر مرتبط با تولیدشان به بیننده القاء میکنند.

طراحی بیلبورد تبلیغاتی حرفه ای باید حاصل کار تیمی متشکل از ایده پرداز، طراح گرافیک، طراح دکوراسیون و یک اجرا کار قوی و فنی باشد زیرا بیلبوردهای امروزی دیگر حاصل یک چاپ فلکسی و نصب آن روی بورد نیست بلکه یک سازه است.

برای شناخت برند، مشتری و آگاهی از رفتار مصرف کننده، ما به طراحی های خلاقانه رو می آوریم. کانون تبلیغاتی قربان نژاد در رابطه با توسعه برندهای مستعد، مبتکر یک روش منحصر به فرد است.

با کمک شناسایی، کپی رایتینگ، نقاط قوت و ضعف هر برند و فرصت ها و تهدیدهای بازار برند، می توان ارزش ها، شخصیت ، رفتار سازمانی و اهداف هر ایده پردازی تبلیغاتی برند را شناسایی و نقشه رسیدن به این اهداف را بر پایه سند راهبردی و برندسازی بنیان نهاد که در طراحی بیلبورد و لارج فرمت بسیار تاثیر گذار است.

برخی از نمونه های طراحی لارج فرمت

Some Large Format Designs