loader image
مجید قربان نژاد ؛ طراح گرافیک | طراحی گرافیک
15067
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15067,qode-news-1.0.5,wp-schema-pro-1.2.0,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1200,qode_popup_menu_push_text_top,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,loftloader-pro-enabled
 
طراحی لوگو

طراحی گرافیک

حتما شما هم به یک بیلبورد، بروشور، کاتالوگ، سربرگ و یا یک آگهی چاپی (روزنامه، مجله) برخورد کرده اید که شما را مجذوب کند، تعهد ما این است که آثار خلق شده در کانون تبلیغاتی قربان نژاد هم از همین جنس باشد. مأموریت ایده پردازای تصویری آتلیه گرافیک ما این است که با استفاده از خلاقیت بتوانیم آثاری متفاوت ، جذاب و طبق استراتژی به کارفرمایان ارائه کنیم.

در یک جمله، خدمات Brand Activation و یا پیشران فروش و ترویج برند، ابزاری است تا تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات بتوانند محصول خود را به شکلی رو در رو به مشتریان معرفی کنند. همچنین می دانیم که امروزه آنچه که شرکت ها ، خدمات آنها و تصویر برندها را در ذهن مشتریان و مخاطبان آن ها متمایز می کند، تفاوت بنیادین یا تمایز خاص آنها است. بر این باوریم که در کنار شما و با رویکردی علمی و نوین می توانیم در نمایش تفاوت و ویژگی خاص شما در نگاه مشتریان شما موفق باشیم.

رویکردها و الگوهایمان در طراحی گرافیک

حوزه های جدید و بکرتبلیغات Brand Activation ، خلق فضایی خاطره انگیز، به یادماندنی و ایجاد احساس متفاوت و تجربه ای ماندگار، تاکید بر ایجاد و حفظ بازه ی مخاطبین خاص و ایجاد تجربیات نوین در جامعه، تبدیل مصرف کنندگان به معرفی کنندگان از جمله رویکرد های ما در این زمینه است.

طراحی کاتالوگ و بروشور BTL

همواره کاتالوگ و بروشور مهمترین ابزارها جهت شناساندن محصولات و خدمات یک برند یا سازمان بوده. برای ارائه بهتر محصولات یا خدمات لازم است شرایطی را فراهم نمود که ویژگی ها توسط مخاطب مورد بررسی و مقایسه قرار گیرد. کاتالوگ و بروشور بهترین شکل این فضا را در اختیار مخاطب قرار خواهد داد. در مجموعه ما ابتدا حوزه فعالیت برند و ذائقه مخاطبین آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت و سپس کاتالوگ مطابق با سیاست ها و اهداف از پیش تایین شده، طبق اصول حرفه ای در مسیر جذب مخاطبین برند طراحی می گردد.

طراحی لوگو

برخی از نمونه های طراحی گرافیکی

Some Graphic Designs

دسته بندی
همه طراحی های گرافیکی
اوراق اداری
پوستر
کاتالوگ