loader image
مجید قربان نژاد ؛ طراح گرافیک | درباره ما
14996
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14996,qode-news-1.0.5,wp-schema-pro-1.2.0,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1200,qode_popup_menu_push_text_top,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,loftloader-pro-enabled
 

GHORBAN NEJAD

کانون تبلیغاتی قربان نژاد

کانون تبلیغاتی قربان نژاد، از سال ۸۲ در روزگاری که نام دیگری داشت، کار خود را در زمینه طراحی گرافیک آغاز کرد. و با نگاهی نو، به جهانی پر از خلاقیت پا گذاشتیم. تحلیل شرایط، شناخت مسیرها، کشف فرصت ها و شناسایی تهدیدها به سرعت در دستور کار ما قرار گرفت و پس از مدتی پروژه خلق آینده برندها با تعریف مأموریت، چشم انداز و ارزش ها، وارد مرحله عملیاتی شد.

چشم انداز تکنیک «برندینگ» چیزی نیست جز کشف حقیقت منحصر به فرد برند شما؛

با خلق این تکنیک و استفاده از ابزار علم و خلاقیت برای تبلیغاتی مؤثر و کارا، چشم انداز روبرو شفافیتی بیش از گذشته پیدا کرده است و به هدفی دورتر از هدف اولیه شان خواهند رسید و در چشم انداز رقبا، مثل ستاره ای دور از دسترس خواهند درخشید.

کانون تبلیغاتی قربان نژاد با سابقه ای درخشان در عرصه تبلیغات با افتخار آماده ارائه خدمات هرچه بهتر به شرکت ها و سازمان ها می باشد.

در روزگار پرهیاهو و پرزرق و برق امروزی که نیاز به امر تبلیغات بسیار ضروری جلوه گر است ، ما تاکنون توانسته ایم سرعت، دقت،خلاقیت و نوآوری را به منظور ترسیم فرداهایی روشن برای مشتریان خود به منصه ظهور برسانیم.

طراحی لوگو

هدف و ماموریت ما

مأموریت ما حفظ برند، کشف مسیرهایی جدید که از طریق آنها هر تصوری محقق می شود.

  • پیشرفت دادن برند شما برای درخشیدن
  • تجسم بخشیدن به تارگت برند از آینده ی پیش رو
  • ترسیم رود مَپ برای رسیدن به آینده ای بزرگ تر از آنچه فکر می کردید با طراحی منحصر به فرد.

ما، برای یک پیروزی قابل افتخار و ارزشمند درکنار شما آمده ایم. تبلیغاتی که بدون شناختن جامعه و روحیه و رفتار مخاطبین شکل بگیرد، رسیدن شما به آینده دلخواهتان را تضمین نمی کند. ما پس از شناخت موقعیت شما، بازار هدفتان را زیر ذره بین گذاشته تا به حقیقت آینده دلخواه برند شما دست پیدا کنیم. نکته قابل توجه اینجاست که گذراندن این مرحله، هزینه های تبلیغاتی شما را در آینده کم خواهد کرد.
شما به عنوان صاحب برند وظایف را به ما میسپارید و در آرامش کامل برای اتفاقی بزرگ آماده خواهید شد. ما، برای یک پیروزی قابل افتخار و ارزشمند درکنار شما آمده ایم.
تبلیغاتی که بدون شناختن جامعه و روحیه و رفتار مخاطبین شکل بگیرد، رسیدن شما به آینده دلخواهتان را تضمین نمی کند. ما پس از شناخت موقعیت شما، بازار هدفتان را زیر ذره بین گذاشته تا به حقیقت آینده دلخواه برند شما دست پیدا کنیم. نکته قابل توجه اینجاست که گذراندن این مرحله، هزینه های تبلیغاتی شما را در آینده کم خواهد کرد. شما به عنوان صاحب برند وظایف را به ما میسپارید و در آرامش کامل برای اتفاقی بزرگ آماده خواهید شد.

استراتژی تبلیغاتی ما

ما نمیتوانیم ذهن شما را بخوانیم، اما توانایی آن را داریم که درک کنیم شما چه می خواهید ما در ارائه تمام خدمات نوشتاری از جمله طراحی برند، با دریافت اطلاعات تحقیقات بازار و تحلیل انجام شده بر روی آنها، شعار یا اسلوگان، خلق محتوای تبلیغاتی، بر پایه استراتژی به کمک شما خواهیم آمد.
تعهد تیم ایده پردازان نوشتاری در کانون تبلیغاتی قربان نژاد، خلق متونی مؤثر و خلاقانه است. در ادامه، هسته اصلی ایده در اختیار تیم نویسندگان و آتلیه گرافیک قرار می گیرد تا هرکدام با مهارت و قدرتشان در جهت تاثیرگذاری استراتژی برند، به ایده خلق شده بال و پر دهند.